Ferie/Wakacje

ferie chłopcyferie dla dziewczynekFerie i wakacje jakich jeszcze nie było!!!

Ferie i wakacje organizujemy w wielu miastach małopolski!

W Krakowie firma KreaTech organizując ferie i wakacje dla dzieci i młodzieży w Centrum Kreatywnej Technologii wychodzi na przeciw wyzwaniu stworzenia niepowtarzalnych zajęć, jakich na Polskim rynku jeszcze nie było.  Centrum Kreatywnej Technologii to miejsce oferujące najnowocześniejsze gałęzie nauki.

Tydzień ferii/wakacji w CKT będzie niesamowitą przygodą i możliwością poznania różnorodnych zajęć  połączonych z zabawą zarówno dla dziewczynek jaki i chłopców. Po naszych feriach dzieci zachowają nie tylko wspaniałe wspomnienia ale i pamiątki w postaci zdjęć, dyplomu, własnoręcznie zaprojektowanej koszulki, gadżetu 3D oraz biżuterii (dziewczynki). Ponadto konkursy z nagrodami.

W tym roku zapraszamy na „Ferie/Wakacje Kreatywnej Technologii” oraz „Ferie/ Wakacje Kreatywnego Projektowania”

Odkrywamy i rozwijamy pasję dzieci!

-Ferie/Wakacje KREATYWNEJ TECHNOLOGII:

robotyka

– elektronika

-projektowanie koszulek

– projektowanie i druk 3D

-język japoński

Dwie grupy wiekowe 5-7 lat i 8-16 lat

Podczas tych zajęć dzieci będą  konstruować i programować roboty, brać udział w grze turniejowej z robotyki, poznają podstawy elektroniki, zrobią projekt graficzny, który zostanie wydrukowany w 3D a także będą miały okazję wejść w świat Japonii, która słynie z największego rozwoju technologii.

-Ferie/Wakacje KREATYWNEGO PROJEKTOWANIA:

grafika

– fotografia

– Projektowanie koszulek i biżuterii

-projektowanie i druk 3D

-język japoński/ cheerleaders

Dwie grupy wiekowe 6-7 lat i 8-14 lat

W trakcie tych zajęć dzieci poznają  podstawy rysunku i projektowania graficznego.  Będą mogły zrobić  własnoręcznie niepowtarzalną biżuterię, projekt graficzny na koszulkę a także projekt do  druku 3D. Ponadto poznają zasady fotografii i wezmą udział w sesji fotograficznej. Do wyboru będą  miały okazję wejść w świat Japonii lub poczuć się jak cheerleaders.

Dodatkowo oferujemy drugie śniadanie, dwu daniowy obiad, podwieczorek a także ubezpieczenie NNW, pamiątkowy dyplom, zdjęcia oraz prezenty dla uczestników naszych ferii/wakacji.

W Krakowie nasze zajęcia będziemy prowadzić w Centrum Kreatywnej Technologii przy al. Jana Pawła II 150.