Najbliższe kursy

  • No upcoming events

AEC v1.0.4

Zobacz więcej »

Dołącz do nas

Oferta pracy, stażu i praktyk

 

 

Dla doświadczonych…

Nieustannie staramy się rozbudowywać nasz zespół o wartościowych inżynierów, programistów i grafików. Mając świadomość ile w tworzeniu robotów i nauczaniu młodzieży znaczy doświadczenie i predyspozycje. Dajemy pierwszeństwo osobom, które mogą pochwalić się stażem i osiągnięciami. Szukamy przede wszystkim inżynierów po studiach technicznych, programistów i grafików komputerowych.
Nie jest ważny wiek, płeć ani nawet technologia w której dotąd tworzyliście. Ważne jest by twierdząco odpowiadać na pytania: czy chcecie poszukiwać nowych technologii, które lepiej pasują do stawianych Wam zadań. Zmierzamy w kierunku wykorzystywania najnowocześniejszych technologii ale też tworzenia ich! Dodatkowo chcemy dzielić się naszą wiedzą z młodzieżą

 

 

 

…i dla szukających doświadczeń!

W naszym zespole masz szansę nauczyć się czym różni się konstruowanie i programowanie robotów z gotowych elementów i oprogramowani od tworzenia własnych robotów. Niedoświadczonym entuzjastom mającym za sobą pierwsze kroki w dziedzinach takich jak robotyka, automatyka, informatyka czy grafika proponujemy staże i praktyki w czasie których pod okiem doświadczonych kolegów będziecie mogli rozwinąć skrzydła i udowodnić na co Was stać.
Dołączysz do kreatywnych technologicznie? Napisz coś co nas zainteresuje ( nie tylko CV!) na rekrutacja@kreatech.pl