Najbliższe kursy

  • No upcoming events

AEC v1.0.4

Zobacz więcej »

Nasz zespół

MarekMarek Grzesik

Absolwent Automatyki i Robotyki na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie oraz student Uniwersytetu Ekonomicznego. Instruktor wszystkich grup wiekowych z robotyki oraz koordynator nadzorujący prace nad robotami usługowymi i mini robotami. Marek Grzesik ukończył kurs pedagogiczny, pierwszej pomocy i otrzymał Certyfikat opiekuna kolonijnego.

Dagna GrzesikDagna Grzesik

Studentka Grafiki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Instruktorka zajęć z Grafiki i robotyki grupy TechStart. Realizuje zlecenia graficzne i malarskie. Należy do Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych. Dagna Grzesik otrzymała Certyfikat ukończenia kursu pierwszej pomocy.

DarekDarek

Student 3 roku Informatyki na Politechnice Krakowskiej, pasjonat sportu oraz e-sportu uwielbia rywalizację, próbujący swych sił w muzyce.

„Czuję się dumny z tego, że mogę przekazywać moją wiedzę dzieciom, uczestnicząc tym samym w ich procesie edukacji”.

GrzesiekGrzesiek

Student Elektroniki i Telekomunikacji na Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Obecnie rozwija swoje umiejętności programowania w językach C/C++ oraz Java, szczególnie w tematyce przetwarzania obrazów. Z chęcią wykorzystuje każdą nadarzającą się okazję do poszerzenia swojej wiedzy. Posiada certyfikat ukończenia kursu pierwszej pomocy.

„W czasie wolnym jeżdżę na rolkach, chodzę po górach, a w zimie moja pasją jest narciarstwo”

JoannaJoasia

Pełna optymizmu i szalonych pomysłów, studentka Inżynierii Biomedycznej, będzie Waszym przewodnikiem po fascynującym świecie robotów. Ze względu na dużą sympatię jaką darzy małych inżynierów, świetnie czuje się w roli ich instruktora. W wolnym czasie pływa, jeździ na rolkach i spędza czas na spacerach ze swoim psem.

 

KasiaKasia

Studentka Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych, łącząca zamiłowanie do projektowania z kreatywnym wykorzystywaniem nowych technologii.Instruktorka zajęć z Grafiki i robotyki grupy TechStart. Jest osobą otwartą, w pracy z dziećmi stara się być pogodna i pomocna.

„Zadbam o to, aby mali graficy i konstruktorzy rozwijali swoje umiejętności w twórczej atmosferze. Pomimo wielu zajęć zawsze znajduję czas na sport i czytanie”.

 

Ania OAnia

Studentka Grafiki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Instruktorka zajęć z Grafiki i robotyki grupy TechStart. Realizuje swoje pasję tworząc grafiki do gier. Ania jest zawsze uśmiechnięta i pełna pomysłów.