Drukarka 3D Zortrax M200?

3D

Drukarka 3D Zortrax M200?

Wydajne i proste w obsłudze urządzenie, dzięki któremu dowolny projekt może stać się fizycznym modelem. Zortrax M200? to nie tylko urządzenie, ale również zintegrowane środowisko druku 3D, na które składa się dołączone do drukarki oprogramowanie Z-SUITE? oraz dedykowane materiały do druku.

 

CECHY ZORTRAX M200

Obszar roboczy

Obszar roboczy drukarki 3D ZOrtrax M200? wynosi 20 x 20 x 18,5 cm. Objętość modelu jest o 30 proc. większa, niż w pozostałych drukarkach 3D dostępnych na rynku.

 

Wydajność wydruku

Z 0,8kg filamentu Z-ABS? może być wydrukowanych 360 kostek o rozmiarze 25 x 25 x 25mm, z których można wydrukować konstrukcję o wymiarach 442cm3.

 

Precyzja 90 mikronów

Jest to najwyższa możliwa rozdzielczość warstwy w drukarce 3D Zortrax M200?. Pozwala to na dokładne odwzorowanie szczegółów projektu.

 

FILAMENTY

Filamenty Zortrax stworzono, aby zapewnić najlepszą jakość wydruków powstających w środowisku drukarki 3D Zortrax M200?.

Filament Z-ABS?, to materiał który jest zarówno elastyczny i twardy, z którego można drukować modele świetnie nadające się do obróbki technicznej. Modele tworzone przy użyciu Z-ABS? mogą służyć jako prototypy obiektów wytwarzanych następnie w technologii form wtryskowych.

Filament Z-ULTRAT? to plastikowy materiał, który odznacza się dużą twardością, wysoką wytrzymałością i niską podatnością na odkształcenia. Modele tworzone przy użyciu Z-ULTRAT? doskonale oddają właściwości materiałów używanych w produkcji masowej.

 

OPROGRAMOWANIE

Dołączany do drukarki Z-SUITE?, to darmowe oprogramowanie służące do przygotowywania modeli do wydruku w drukarce 3D. Program pozwala na dostosowywanie rzeczywistych parametrów takich jak: rozmiar, grubość warstw czy generowanie materiału podporowego.

Przygotowany w Z-SUITE? i zapisany w formacie z-code plik do drukarki transferujemy przy pomocy dołączonej do zestawu karty SD.

 

ZASTOSOWANIE

 

Automatyka przemysłowa

Projektowanie, wdrażanie i ulepszanie produktów z Zortrax M200? usprawnia proces produkcji i jest tańsze.

 

Medycyna

Technologia druku 3D wprowadza prototypy urządzeń medycznych na zupełnie inny poziom.

 

Projektowanie przemysłowe

Alternatywa dla drogiego i czasochłonnego prototypowania. Nanoszenie poprawek i szybszego stworzenia gotowych projektów dla klientów.

 

Architektura

Budowa trwałych i dokładnych makiet dzięki efektywnemu i oszczędzającemu czas środowisku druku 3D.

 

Edukacja

Nauka projektowania dla osób w różnym wieku. Pomoc przyszłym architektom, designerom i inżynierom w rozwoju swoich pomysłów i rozwiązywania problemów.

 

Reklama i Rozrywka

Dla zaskoczenia swoich klientów realistycznymi modelami wyprodukowanymi w ciągu kilu dni, a nie tygodni!

 

Szybkie prototypowanie

Zmniejszenie kosztów i ryzyka związanego z popularnymi metodami produkcji.

 

Inżynieria i projektowanie maszyn

Druk 3D przyspiesza proces projektowania i tworzenia funkcjonalnych prototypów. Testowanie i udoskonalanie swoich projektów z Zortraxem.

 

Prototypowanie funkcjonalne

Tworzenie i testowanie narzędzia z wysoką precyzją. Prototypowanie i poprawianie w 3D zaawansowane projekty przed rozpoczęciem procesu produkcji.

 

Zastosowanie w KreaTech

Używana na zajęciach edukacyjnych 3D, atrakcja na eventach oraz do tworzenia gadżetów dla klientów.

 

Drukarka 3D Zortrax M200?

https://www.youtube.com/watch?v=7U2ixQVXjOE