Drukarka 3D Zortrax M200®

Drukarka 3D Zortrax M200®

3D

Drukarka 3D Zortrax M200®

Wydajne i proste w obsłudze urządzenie, dzięki któremu dowolny projekt może stać się fizycznym modelem. Zortrax M200® to nie tylko urządzenie, ale również zintegrowane środowisko druku 3D, na które składa się dołączone do drukarki oprogramowanie Z-SUITE® oraz dedykowane materiały do druku.

 

CECHY ZORTRAX M200

Obszar roboczy

Obszar roboczy drukarki 3D ZOrtrax M200® wynosi 20 x 20 x 18,5 cm. Objętość modelu jest o 30 proc. większa, niż w pozostałych drukarkach 3D dostępnych na rynku.

 

Wydajność wydruku

Z 0,8kg filamentu Z-ABS® może być wydrukowanych 360 kostek o rozmiarze 25 x 25 x 25mm, z których można wydrukować konstrukcję o wymiarach 442cm3.

 

Precyzja 90 mikronów

Jest to najwyższa możliwa rozdzielczość warstwy w drukarce 3D Zortrax M200®. Pozwala to na dokładne odwzorowanie szczegółów projektu.

 

FILAMENTY

Filamenty Zortrax stworzono, aby zapewnić najlepszą jakość wydruków powstających w środowisku drukarki 3D Zortrax M200®.

Filament Z-ABS®, to materiał który jest zarówno elastyczny i twardy, z którego można drukować modele świetnie nadające się do obróbki technicznej. Modele tworzone przy użyciu Z-ABS® mogą służyć jako prototypy obiektów wytwarzanych następnie w technologii form wtryskowych.

Filament Z-ULTRAT® to plastikowy materiał, który odznacza się dużą twardością, wysoką wytrzymałością i niską podatnością na odkształcenia. Modele tworzone przy użyciu Z-ULTRAT® doskonale oddają właściwości materiałów używanych w produkcji masowej.

 

OPROGRAMOWANIE

Dołączany do drukarki Z-SUITE®, to darmowe oprogramowanie służące do przygotowywania modeli do wydruku w drukarce 3D. Program pozwala na dostosowywanie rzeczywistych parametrów takich jak: rozmiar, grubość warstw czy generowanie materiału podporowego.

Przygotowany w Z-SUITE® i zapisany w formacie z-code plik do drukarki transferujemy przy pomocy dołączonej do zestawu karty SD.

 

ZASTOSOWANIE

 

Automatyka przemysłowa

Projektowanie, wdrażanie i ulepszanie produktów z Zortrax M200® usprawnia proces produkcji i jest tańsze.

 

Medycyna

Technologia druku 3D wprowadza prototypy urządzeń medycznych na zupełnie inny poziom.

 

Projektowanie przemysłowe

Alternatywa dla drogiego i czasochłonnego prototypowania. Nanoszenie poprawek i szybszego stworzenia gotowych projektów dla klientów.

 

Architektura

Budowa trwałych i dokładnych makiet dzięki efektywnemu i oszczędzającemu czas środowisku druku 3D.

 

Edukacja

Nauka projektowania dla osób w różnym wieku. Pomoc przyszłym architektom, designerom i inżynierom w rozwoju swoich pomysłów i rozwiązywania problemów.

 

Reklama i Rozrywka

Dla zaskoczenia swoich klientów realistycznymi modelami wyprodukowanymi w ciągu kilu dni, a nie tygodni!

 

Szybkie prototypowanie

Zmniejszenie kosztów i ryzyka związanego z popularnymi metodami produkcji.

 

Inżynieria i projektowanie maszyn

Druk 3D przyspiesza proces projektowania i tworzenia funkcjonalnych prototypów. Testowanie i udoskonalanie swoich projektów z Zortraxem.

 

Prototypowanie funkcjonalne

Tworzenie i testowanie narzędzia z wysoką precyzją. Prototypowanie i poprawianie w 3D zaawansowane projekty przed rozpoczęciem procesu produkcji.

 

Zastosowanie w KreaTech

Używana na zajęciach edukacyjnych 3D, atrakcja na eventach oraz do tworzenia gadżetów dla klientów.

 

Drukarka 3D Zortrax M200®

https://www.youtube.com/watch?v=7U2ixQVXjOE

drzewko


KreaTech

Kreatywni Technologicznie
Tel. +48 511 974 508

Centrum Kreatywnej Technologii
Al. Jana Pawła II 31/u6
31-864 Kraków


KreaTech

Kreatywni Technologicznie
Tel. +48 511 974 508

Centrum Kreatywnej Technologii
Al. Jana Pawła II 31/u6
31-864 Kraków