Oferta Urodzinowa

Niezapomniane urodziny w Centrum Kreatywnej Technologii!

Szukasz oryginalnego pomysłu na przyjęcie urodzinowe dla Twojego dziecka? Odwiedź Centrum Kreatywnej Technologii!

Jak wyglądają urodziny w CKT?

Podczas przyjęcia wykwalifikowani instruktorzy KreaTech zabiorą solenizanta i wszystkich małych gości w niezwykłą podróż do świata nowoczesnych technologii. W trakcie spotkania kładziemy nacisk na integrację wśród dzieci, wspólną zabawę i rozrywkę. To także spora dawka pożytecznej wiedzy, którą przemycamy w trakcie wspólnej przygody np. z robotami. W trakcie urodzin przewidziany jest czas na tort i poczęstunek.
Oprócz standardowej oferty, realizujemy także przyjęcia o tematyce przygotowanej specjalnie dla solenizanta i gości w różnym wieku. Takie przyjęcia wyceniane są indywidualnie. Istnieje także możliwość zorganizowania danych urodzin (np. turniej robotów) w danej tematyce (np. przystosowując wystrój Sali do zainteresowań solenizanta). Tematy i czas trwania urodzin możemy modyfikować, by dopasować je do potrzeb Państwa i Waszych pociech.

Tematy urodzin:

    Kolorowe spiralki WeDo (4-7 lat)
    Mały konstruktor WeDo (5-7 lat)
    Gwiezdne wojny WeDo (5-7 lat)
    Robo-ZOO (5-7 lat)
    Świat Księżniczek* (5-8 lat)
*Cena podstawowa nie zawiera kosztów materiałów
    Turniej robotów (8-12 lat)
    Konstruktor Mindstorms (8-12 lat)
    LEGO: Przygoda (8-12 lat)
    Gwiezdne wojny EV3D4 (8-12 lat)
    Kreatywne Projektowanie* (8-12 lat)
*Cena podstawowa nie zawiera kosztów materiałów

Urodziny Kreatywne Technologicznie

kolorowe-spiralki-400x400

Kolorowe spiralki WeDo (4-7 lat)

Zajęcia dla tych małych odkrywców, którzy uwielbiają zabawy plastyczne. Czy robotyka może być kreatywna? Oczywiście. Uczestnicy zabawy przekonają się o tym, budując z kolorowych zestawów LEGO WeDo konstrukcje, na które następnie nakładać, będą papierowe talerzyki. Po przyłożeniu do talerzyka pisaka, zaczyna się prawdziwa zabawa. Twórcza zabawa świetnie sprawdza się na przyjęciach dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Po ukończeniu spiralek dzieci mają szansę skonstruować nowe konstrukcje z zestawów LEGO WeDo, a także stworzyć budowle własnego projektu.

kolorowe-spiralki-400x400
maly-konstrutor-wedo-400x400

Mały konstruktor WeDo (5-7 lat)

To uniwersalna opcja. Zajęcia opierają się na zestawach LEGO WeDo, przeznaczonych dla dzieci do 7 roku życia. Tematyka budowanych konstrukcji jest dobierana do upodobań solenizanta. Może to być np. piłka nożna. Zamieńmy salę zajęciową w piłkarski stadion! Uczestnicy zabawy budują bramkarza, piłkarza, kibiców. Będą mieli okazję zobaczyć, jak działają różne roboty stworzone przez wszystkich uczestników, a także zagrają w mecz piłki nożnej. Kto strzeli więcej goli, a kto okaże się najlepszym kibicem? Na początku uczestnicy zabawy otrzymują zestawy edukacyjne do robotyki z których konstruują na podstawie instrukcji roboty, programują je w przyjaznym środowisku graficznym a następnie biorą udział w integracyjnych zabawach. Wszyscy uczestnicy poczują się jak prawdziwi konstruktorzy- projektanci.

gwiezdne-wojny-wedo-350x350

Gwiezdne wojny WeDo (5-7 lat)

Ta opcja to nie lada gratka dla fanów Gwiezdnych wojen! W trakcie przyjęcia przeniesiemy się w kosmos i zbudujemy roboty rodem z filmu Star Wars. Ponadto uczestnicy zabawy będą mieli szansę skonstruować statki kosmiczne z zestawów Lego We Do, które pozwolą im wyruszyć na podbój galaktyki. W trakcie zabawy zaprezentujemy także bohatera najnowszej części sagi- BB8. Wszystkie dzieci będą miały szansę pobawić się z sympatycznym droidem.

gwiezdne-wojny-wedo-350x350
robo-zoo-400x400

Robo-ZOO (5-7 lat)

Kto nie lubi wycieczek do ZOO? Tym razem sami stworzymy nasz robotyczny ogród zoologiczny, budując kolorowe zwierzaki. Uczestnicy konstruują różne zwierzątka, m. in. krokodyla, małpkę, lwa na podstawie instrukcji LEGO WeDo oraz naszych autorskich projektów. Zabawa nie kończy się po skończeniu budowy i zaprogramowaniu robota. Wszystkie dzieci zobaczą, jakie zwierzątka zbudowali koledzy i koleżanki, jak zachowują się różne roboty i w jakie interakcje z uczestnikami wchodzą.

swiat-ksiezniczek-400x400

Świat Księżniczek (5-8 lat)

Każda dziewczynka marzy o tym, by stać się księżniczką. Podczas baśniowych urodzin sala zajęciowa zamienia się w zamkową komnatę, w której małe królewny szykują się na bal. Zajęcia opierają się na zajęciach manualnych. Dziewczynki będą wykonywać diademy lub balowe spódniczki. Znajdzie się także zajęcie dla dzielnego królewicza, który będzie mógł zaprojektować własny miecz.

swiat-ksiezniczek-400x400
kreatywne-projektowanie-400x400

Kreatywne Projektowanie (8-12 lat)

KOSZULEK Termoprasa wprawdzie nie jest nowym wynalazkiem, ale wykonywanie koszulek z jej udziałem cieszy się niezmiennie dużym powodzeniem. W końcu kto nie chciałby założyć koszulki, która wreszcie ma nadruk, jakiego nie ma nikt inny? Przy użyciu specjalnych termoaktywnych folii o różnych wzorach i kolorach, można stworzyć najbardziej wymyślne nadruki. Posiadamy gotowe wzory tematyczne i pomagamy zrealizować uczestnikom urodzin zupełnie nowe, kreatywne pomysły. Dzieci na początek mają za zadanie narysowanie projektu, który następnie odwzorowują na specjalnych foliach. A więc są to także zajęcia rozwijające zdolności manualne oraz wyobraźnię. Dzieci zabierają ze sobą do domu koszulki z własnymi projektami, które będą niesamowitą pamiątką z urodzin!

turniej-robotow-400x400

Wielki turniej robotów (8-12 lat) Piłka Nożna/ Sumo

Zajęcia opierają się na zestawach LEGO Minstorms, przeznaczonych dla dzieci od 8 roku życia, z powodzeniem sprawdzą się także dla młodszych i starszych uczestników. Niezależnie od rozbieżności w wieku gości, wszyscy wspaniale bawią się podczas zmagań robotów. Na początku uczestnicy zabawy otrzymują przygotowane przez nas jeżdżące podstawy, które ulepszają według własnego uznania, by przygotować roboty do walk. Jaka broń zapewni wygraną robotowi? Wszyscy uczestnicy poczują się jak prawdziwi konstruktorzy projektanci, mogący stworzyć maszynę swoich marzeń. Następnie zaczynamy rozgrywki do wyboru: Turniej robotów sumo lub Turniej piłki nożnej. Walki odbywają się na profesjonalnej macie/ boisku. W sumo zabawa polega na wypchnięciu przeciwników z ringu lub przewrócenie ich. W robotyczny mecz piłki nożnej zdalnie sterowane roboty zmagają się na przygotowanym boisku piłkarskim.

turniej-robotow-400x400
konstruktor-mindstorms-400x400

Konstruktor Mindstorms (8-12 lat)

To uniwersalna opcja. Zajęcia opierają się na zestawach LEGO Mindstorms, przeznaczonych dla dzieci od 8 roku życia. Z powodzeniem sprawdzą się także dla młodszych i starszych uczestników. Niezależnie od rozbieżności w wieku gości, wszyscy wspaniale bawią się podczas zmagań robotów. Tematyka budowanych konstrukcji jest dobierana do upodobań solenizanta. Na początku uczestnicy zabawy otrzymują zestawy edukacyjne do robotyki z których konstruują na podstawie instrukcji roboty, programują je w środowisku graficznym lub tekstowym a następnie biorą udział w integracyjnych zabawach. Wszyscy uczestnicy poczują się jak prawdziwi konstruktorzy- projektanci.

lego-przygoda-400x400

LEGO: Przygoda (8-12 lat)

Wybierzemy się wspólnie do krainy LEGO. Pomożemy Emmetowi i jego przyjaciołom odnaleźć klocek oporu i zniszczyć wieżę Lorda Biznesa. Podczas gry turniejowej uczestnicy mają za zadanie przy użyciu robotów wykonać serię zadań. Każdy zespół ma do wykonania inną misję, a wszystkie dzieci pracują na wygraną. A kiedy uda się przejść wszystkie etapy gry- wszyscy razem zniszczymy budynek Octan! Świetna zabawa zorganizowana jest na podstawie filmu LEGO przygoda, ale na pewno przypadnie do gustu tym miłośnikom klocków LEGO, którzy nie widzieli bajki. Jest to forma zabawy szczególnie polecana dla starszych dzieci i grup, wśród których większość uczestników brała już udział w zajęciach z robotyki.

lego-przygoda-400x400
gwiezdne-wojny-ev3d4-400x400

Gwiezdne wojny EV3D4 (8-12 lat)

Ta opcja to nie lada gratka dla fanów Gwiezdnych wojen! W trakcie przyjęcia przeniesiemy się w kosmos i zbudujemy pojazdy rodem z filmu Star Wars. Uczestnicy będą mieli szansę zbudować własne kosmiczne działa z zestawów Lego Mindstorms oraz stanąć do galaktycznych walk z innymi uczestnikami zabawy. Ponadto dzieci spotkaja się z sympatycznym robotem BB8- bohaterem najnowszej części sagi. Wszystkie dzieci będą miały szansę pobawić się z sympatycznym droidem.

Cena podstawowa

Czas trwania Liczba uczestników Cena (brutto)
2h Do 12 500 zł
2h 12-15 600 zł
2h Powyżej 15 Dodatkowo 35 zł od każdego kolejnego uczestnika
3h Do 12 600 zł
3h 12-15 700 zł
3h Powyżej 15 Dodatkowo 40 zł od każdego kolejnego uczestnika

 

W cenie podstawowej zawierają się:

? przeprowadzenie warsztatów urodzinowych z oferty podstawowej,

? użyczenie sprzętu elektronicznego i zestawów edukacyjnych,

? sala zajęciowa dla dzieci z możliwością zorganizowania osobnego miejsca dla rodziców/ opiekunów,

? opieka instruktorów- animatorów,

? dekoracja sali,

? zaproszenia dla wszystkich gości,

? kupony rabatowe dla wszystkich uczestników

? pamiątkowy dyplom dla solenizanta,

? obsługa fotograficzna, zdjęcia w formie cyfrowej,

? do dyspozycji zaplecze kuchenne, lodówka, kubki i talerzyki.

Uwagi do oferty podstawowej:

? Cena podstawowa nie zawiera kosztów materiałów na przyjęcia Świat Księżniczek, Kreatywne Projektowanie.

? Czas trwania urodzin z oferty podstawowej: 2/3h. Dłuższe urodziny są wyceniane indywidualnie.

? Tort należy przygotować we własnym zakresie.

? W trakcie zajęć rodzice/ opiekunowie mogą pozostawić uczestników zabawy pod opieką instruktorów KreaTech (dotyczy dzieci, które ukończyły 4 rok życia).

? Dzieciom poniżej 4 roku życia proponujemy zabawę z bezpiecznymi, ponadwymiarowymi klockami LEGO Soft (pod opieką rodzica/ opiekuna).

? Organizujemy także specjalne urodziny tematyczne spoza oferty- wyceniane indywidualnie.

Usługi dodatkowe (cenę za dodatkowe usługi należy doliczyć do ceny podstawowej)

Usługa Cena (brutto)
Poczęstunek (słodycze, ciastka, napoje, chipsy) 90 – 160 zł
Breloczek z imieniem wydrukowany w drukarce 3D dla uczestników i solenizanta 10 zł/os.
Materiały na urodziny Kreatywne Projektowanie 40zł/os.
Wizyta robota humanoidalnego NAO (NAO animacje) 150 zł
Wydruk zaproszeń 1zł/szt. GRATIS

Każda dodatkowa usługa niezawarta w ofercie wyceniana jest indywidualnie.