Zapraszamy na zajęcia semestralne w roku szkolnym 2022/2023. 

Prosimy o wybór odpowiedniej lokalizacji i preferowanego typu zajęć.

Robotyka grupa młodsza- zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 4 do 8 lat. Warsztaty dla grupy młodszej to przede wszystkim zajęcia z zestawami LEGO WeDo 2.0 oraz LEGO Spike.

Robotyka grupa starsza- zajęcia przeznaczone dla dzieci od 8 lat. Na zajęcia mogą również uczęszczać osoby młodsze, kontynuujące zajęcia, które zostały przypisane do grupy starszej przez naszych instruktorów. Warsztaty realizowane są przede wszystkim na zestawach LEGO Mindstorms EV3 oraz robotach CUE.

Minecraft- zajęcia z programowania w świecie Minecrafta. Warsztaty przeznaczone są dla osób, które opanowały umiejętności płynnego czytania i pisania.

Kreatywna Sobota- sobotnie zajęcia z robotyki, elektroniki i druku 3D  w Krakowie, które odbywają się co 2 tygodnie. W ramach udziału w zajęciach w godzinach 10:00-17:00 zapewniamy także obiad.

Elektronika- sobotnie zajęcia z elektroniki w Krakowie, które odbywają się co 2 tygodnie. Na zajęciach funkcjonują dwie grupy wiekowe. Uczestnicy zajęć korzystają z zestawów: Sekrety Elektroniki i Arduino. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 5 lat.

Druk 3D- sobotnie zajęcia z druku 3D w Krakowie, które odbywają się co 2 tygodnie. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 5 lat.

Przedszkola- zakładka dla rodziców, którzy chcą zapisać dziecko na zajęcia z robotyki w konkretnym przedszkolu, które podjęło współpracę z naszą firmą.

Szkoła- zakładka dla rodziców, którzy chcą zapisać dziecko na zajęcia z robotyki w konkretnej szkole, która podjęła współpracę z naszą firmą.

drzewko


KreaTech

Kreatywni Technologicznie
Tel. +48 511 974 508

Centrum Kreatywnej Technologii
Al. Jana Pawła II 31/u6
31-864 Kraków


KreaTech

Kreatywni Technologicznie
Tel. +48 511 974 508

Centrum Kreatywnej Technologii
Al. Jana Pawła II 31/u6
31-864 Kraków