Zapraszamy na zajęcia semestralne w roku szkolnym 2023/2024. 

Prosimy o wybór odpowiedniej lokalizacji i preferowanego typu zajęć.

Robotyka grupa młodsza- zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 4 do 8 lat. Warsztaty dla grupy młodszej to przede wszystkim zajęcia z zestawami LEGO WeDo 2.0 oraz LEGO Spike Essential.

Robotyka grupa starsza- zajęcia przeznaczone dla dzieci od 8 lat. Na zajęcia mogą również uczęszczać osoby młodsze, kontynuujące zajęcia, które zostały przypisane do grupy starszej przez naszych instruktorów. Warsztaty realizowane są przede wszystkim na zestawach LEGO Mindstorms EV3 , Spike Prime oraz robotach CUE.

Minecraft- zajęcia z programowania w świecie Minecrafta. Warsztaty przeznaczone są dla osób, które opanowały umiejętności płynnego czytania i pisania.

Kreatywna Sobota- sobotnie zajęcia z robotyki, elektroniki i druku 3D  w Krakowie, które odbywają się co 2 tygodnie. W ramach udziału w zajęciach w godzinach 10:00-17:00 zapewniamy także obiad.

Elektronika- sobotnie zajęcia z elektroniki w Krakowie, które odbywają się co 2 tygodnie. Na zajęciach funkcjonują dwie grupy wiekowe. Uczestnicy zajęć korzystają z zestawów: Sekrety Elektroniki i Arduino. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 5 lat.

Druk 3D- sobotnie zajęcia z druku 3D w Krakowie, które odbywają się co 2 tygodnie. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 5 lat.

Przedszkola- zakładka dla rodziców, którzy chcą zapisać dziecko na zajęcia z robotyki w konkretnym przedszkolu, które podjęło współpracę z naszą firmą.

Szkoła- zakładka dla rodziców, którzy chcą zapisać dziecko na zajęcia z robotyki w konkretnej szkole, która podjęła współpracę z naszą firmą.