Nasze zajęcia

to nauka połączona z zabawą. Pokazujemy dzieciom, że nauka przedmiotów ścisłych i języka obcego nie musi być nudna i trudna. Wiedza zdobyta podczas zabawy jest najlepiej przyswajalna. Nasze autorskie programy realizujemy w oparciu o najnowocześniejsze metody dydaktyczne.
Usługi edukacyjne skierowane są głównie do dzieci, młodzieży i rodziców świadomych potrzeby rozwoju edukacyjnego swoich pociech oraz realiów obecnego rynku pracy. Uwzględniamy w sposób pośredni rozwój kluczowych technologii dla gospodarki kształcąc i rozwijając pasję związaną z naukami technicznymi w młodych ludziach.
Uczestnicy naszych szkoleń w przyszłości bazując na przekazanej przez nas wiedzy będą tworzyć elitę małopolskiej kadry IT, robotyki, automatyki oraz grafiki. Obecnie na rynku występuje duże zapotrzebowanie na inżynierów i specjalistów IT i według opinii ekspertów ta tendencja będzie się dalej utrzymywać. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie i stwarzamy atrakcyjne warunki do tego, aby młodzież w Polsce już od najmłodszych lat mogła rozwijać swoje zainteresowania i pasje.

wedo

Robotyka

(4-7 lat)

Zajęcia dla najmłodszych inżynierów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z robotyką. Podczas kursu dzieci pracują głównie z zestawami edukacyjnymi LEGO WeDo, WeDo 2.0 ale także na najnowszych Lego Boost. W każdym zestawie WeDo znajdują się kolorowe klocki LEGO, dobrze znane i lubiane przez dzieci, silnik, kostka łącząca konstrukcję z komputerem oraz czujniki takie jak czujnik ruchu czy wychylenia.

W trakcie kursu dzieci realizują indywidualne zadania, a także uczą się pracować w grupie, uczą się logicznego myślenia, rozwijają zdolności manualne i wyobraźnię. Pod czujnym okiem instruktorów tworzą swoje pierwsze konstrukcje i poznają podstawy programowania w przyjaznym graficznym środowisku. Dzieci przyswajają wiadomości z zakresu mechaniki i robotyki, m. in. dowiadują się czym są przekładnie zębate i pasowe, gdzie wykorzystywane są roboty w dzisiejszym świecie.

Zajęcia prowadzone są w blokach tematycznych (np. Świat Zwierząt, Pojazdy i Maszyny) przy wykorzystaniu szerokiej bazy autorskich instrukcji. Po ukończeniu poziomu podstawowego kursanci mają dostęp do rozszerzonych zestawów WeDo, w których znajdą zupełnie nowe części i odkryją całkiem nowe możliwości.

Firma KreaTech posiada bardzo bogatą bazę instrukcji oraz specjalne karty kolekcjonerskie z robotami. Karty rozdawane są dzieciom po zbudowaniu danego robota. Poziom zajęć dostosowany do wiedzy i umiejętności dzieci.

Liczba instruktorów zależy od wielkości grupy, by zapewnić indywidualny charakter zajęć. Dzieci pracują pojedynczo lub w parach i we własnym tempie realizują kolejne zadania dopasowane do poziomu zaawansowania.

W ramach zajęć ?Robotyka (Lego WeDo)? przewidziane są także lekcje na zestawach Lego WeDo 2.0 i Lego Boost ułatwiających przejście na bardziej zaawansowaną robotykę z użyciem Lego Mindstorms.

 

Więcej szczegółów odnośnie lokalizacji, terminów i cen

wedo
lego mindstorms

Robotyka

(8- 14 lat)

Zajęcia dla osób, które ukończyły kurs WeDo oraz starszych dzieci i młodzieży przy użyciu zestawów edukacyjnych LEGO Mindstorms (NXT oraz najnowszych EV3). Na zestawy Mindstorms składają się części konstrukcyjne, programowalna kostka oraz różnego rodzaju czujniki (m. in. dotyku, koloru, podczerwieni).

W trakcie warsztatów dzieci pod okiem instruktorów tworzą kolejne programy w graficznym środowisku dedykowanym dla zestawów LEGO Mindstorms. Bardziej zaawansowani kursanci rozpoczynają programowanie tekstowe m. in. w języku C.

Kursanci realizują zadane projekty, uczą się konstruować własne roboty, a także tworzyć kolejne, coraz bardziej zaawansowane programy. W trakcie zajęć organizowane są również walki robotów i gry turniejowe.

Inspirujące zajęcia przybliżają świat programowania i pomagają realizować własne pomysły. Dzieci rozwijają wyobraźnię przestrzenną, myślenie analityczne, zmysł techniczny. Podczas warsztatów mają także styczność z językiem angielskim, a także poznają zagadnienia z zakresu nauk technicznych i ścisłych.

 

Więcej szczegółów odnośnie lokalizacji, terminów i cen

programowanie

Zajęcia zaawansowane MASTER

Programowanie, robotyka Mindstorms i humanoidalna

Warsztaty przeznaczone dla najbardziej zaawansowanych dzieci i młodzieży, dla tych, którzy ukończyli poprzednie kursy robotyki oraz dla starszej młodzieży. Podczas zajęć wykorzystujemy robota humanoidalnego NAO produkowanego przez francuską firmę Aldebaran Robotics. Robot mówi m. in. w językach angielskim i polskim, chodzi i reaguje na otoczenie, pozwala na szeroką interakcję z człowiekiem. NAO jest najwyższej klasy humanoidem, a zajęcia z jego udziałem są absolutnie unikatowe na polskim rynku.

Szerokie możliwości programowania NAO wykorzystywane są przy użyciu dedykowanego środowiska Choreographe. Uczestnicy kursu, pracując indywidualnie przy samodzielnym stanowisku, uczą się tworzyć animacje w symulatorze, a następnie mogą przekonać się, jak ich programy sprawdzają się na rzeczywistym robocie. Wprowadzamy także programowanie tekstowe (Java, C, C++). Nie zabraknie elementów robotyki Mindstorms.

Tak, to prawda! Programiści są jedną z najbardziej rozchwytywanych grup zawodowych. Mogą przebierać w ofertach pracy i świetnie zarabiają.

Nieważne, czy jest się umysłem ścisłym, czy typowym humanistą, kobietą, czy mężczyzną. Programować może każdy.

 

Więcej szczegółów odnośnie lokalizacji, terminów i cen

programowanie
Kodowanie

Zakodowane zajęcia

(6-9 lat)

Kurs przygotowany z myślą o tych młodych pasjonatach nowoczesnych technologii, którzy chcą zagłębić się w świat programowania, tworzenia stron internetowych, aplikacji i gier, jak i zajmowania się grafiką komputerową.

Czym jest programowanie?
To komunikacja z komputerem poprzez wydawanie mu konkretnych poleceń. Dzięki aplikacjom komputer wie jak ma zareagować na komendy, jakie działania wykonać, co zapisać w pamięci i co pokazać na wyświetlaczu.

Zakodowane zajęcia to konstruowanie i programowanie robotów, programowanie w środowisku m.in. Scratch, tworzenie prostych aplikacji i podstawy projektowania gier.
Nauka programowania pozwala zrozumieć jak działają urządzenia elektroniczne i uczy wykorzystywać technologie w praktyczny ale i twórczy sposób.
Organizowane przez nas zajęcia wprowadzają w tematykę programowania, ukierunkowują dalszą edukację, a także rozwijają kreatywność i wiedzę z matematyki i angielskiego.

Programiści są jednymi z najbardziej poszukiwanych osób na rynku pracy. Zdobyta przez kursantów wiedza to inwestycja w przyszłość.

Więcej szczegółów odnośnie lokalizacji, terminów i cen

Minecraft

MINECRAFT

Czy gra Minecraft może mieć walory edukacyjne? Oczywiście, że TAK!

 

Gra Minecraft to innowacyjne narzędzie w edukacji. W niektórych krajach jest obowiązkowym przedmiotem. Uczestnicy zajęć zostaną wtajemniczeni w świat Minecraft, poznają podstawowe i zaawansowane bloki oraz wcielą się w postaci, których celem jest pozyskiwanie zasobów do budowania. Instruktor zrealizuje  scenariusze zajęć, które są dopasowane do aktualnego poziomu i zainteresowań uczestników. Innym elementem zajęć jest organizowanie wypraw w poszukiwaniu różnych tajemniczych miejsc na mapie Minecraft.

W trakcie zabawy dzieci ćwiczą współpracę, wspólnie lub samodzielnie rozwiązują zadania. Poza nauką przestrzennego myślenia, dzieci rozwijają umiejętności interpersonalne, które są bardzo pożądane przez współczesnych pracodawców.

Minecraft to świetne narzędzie do nauki matematyki. Innowacyjny program przeznaczony dla dzieci, które z entuzjazmem przyjmują tą formę nauki. Tym bardziej, że poruszane zagadnienia nie ograniczają się wyłącznie do matematyki, a poprawiają umiejętności i wiedzę z języka polskiego, orientacji przestrzennej, kompetencji społecznych i cyfrowych.

 

Czy tego chcemy, czy nie, Minecraft wpływa na budowanie relacji społecznych u naszych dzieci i rozwija takie wartości jak – zaufanie, szacunek, otwartość. Na zajęciach pracujemy na edukacyjnym serwerze Minecraft pozbawionym agresji.

 

Więcej szczegółów odnośnie lokalizacji, terminów i cen

Minecraft
Elektronika

Elektronika

(6-9 lat)

Kurs przygotowany z myślą o tych młodych pasjonatach nowoczesnych technologii, którzy chcą zagłębić się w tajemniczy świat elektroniki i elektrotechniki. Przygoda z tymi fascynującymi dziedzinami rozpoczyna się za pośrednictwem zestawów edukacyjnych Sekrety Elektroniki. Kolorowe elementy pozwalają na przeprowadzenie wielu pobudzających wyobraźnię eksperymentów, a także na stworzenie pierwszych układów elektronicznych. Dla starszych proponujemy przygodę na zajęciach ?Arduino?.

Mali inżynierowie dowiedzą się jak skonstruować radio, wzbić w powietrze śmigło, zbudować układ do nagrywania dźwięków. Będą mieli również okazję zapoznać się z niedostępnym na polskim rynku nowoczesnym zestawem do elektroniki littleBits, na który składają się modułowe elementy pozwalające na szybkie i intuicyjne tworzenie różnych układów elektronicznych.

Kurs rozwija zdolność logicznego myślenia, a także rozbudza pasję do nauk technicznych. Po ukończeniu kursu podstawowego istnieje możliwość przejścia na wyższy poziom, który porusza zagadnienia związane z elektroniką analogową i cyfrową, a także obsługą podstawowych przyrządów elektronicznych.

 

Więcej szczegółów odnośnie lokalizacji, terminów i cen

Arduino

Arduino

(9-18 lat)

Kurs przygotowany z myślą o tych młodych pasjonatach nowoczesnych technologii, którzy chcą zagłębić się w tajemniczy świat elektroniki i elektrotechniki. Przygoda z tymi fascynującymi dziedzinami rozpoczyna się za pośrednictwem zestawów edukacyjnych Sekrety Elektroniki. Kolorowe elementy pozwalają na przeprowadzenie wielu pobudzających wyobraźnię eksperymentów, a także na stworzenie pierwszych układów elektronicznych. Dla starszych proponujemy przygodę na zajęciach ?Arduino?.

Mali inżynierowie dowiedzą się jak skonstruować radio, wzbić w powietrze śmigło, zbudować układ do nagrywania dźwięków. Będą mieli również okazję zapoznać się z niedostępnym na polskim rynku nowoczesnym zestawem do elektroniki littleBits, na który składają się modułowe elementy pozwalające na szybkie i intuicyjne tworzenie różnych układów elektronicznych.

Kurs rozwija zdolność logicznego myślenia, a także rozbudza pasję do nauk technicznych. Po ukończeniu kursu podstawowego istnieje możliwość przejścia na wyższy poziom, który porusza zagadnienia związane z elektroniką analogową i cyfrową, a także obsługą podstawowych przyrządów elektronicznych.

 

Więcej szczegółów odnośnie lokalizacji, terminów i cen

Arduino
Grafika

Grafika

(8-16 lat)

Zajęcia dla dzieci i młodzieży, które wykazują zdolności artystyczne. W trakcie kursu udowodniamy, że w świecie nowoczesnych technologii wciąż można odnaleźć praktyczny wymiar sztuki. Zdolności plastyczne można i warto rozwijać, mogą się one przerodzić w pasję do tworzenia szeroko rozumianej grafiki użytkowej.

Kurs rozpoczynamy od zaznajomienia się z programem Gimp. Pokażemy jak przy jego pomocy wykonać ciekawy plakat, zamienić zdjęcie na komiksowy obrazek, czy przygotować zaproszenie. Uczestnicy poznają zasady tworzenia kompozycji, teorię kolorów, a także podstawy fotografii. Oprócz praktycznego zastosowania edytorów graficznych do obróbki zdjęć i tworzenia projektów graficznych, kursanci rozwijają także zdolności manualne przy wykorzystaniu tradycyjnych technik plastycznych, m. in. rysunku odręcznego.

Po opanowaniu podstawowej znajomości programu do edycji grafiki rastrowej, zajmiemy się programem Inkscape, pozwalającym na tworzenie grafiki wektorowej. Po ukończeniu kursu podstawowego istnieje możliwość rozwijania umiejętności przy użyciu tych samych edytorów graficznych lub programów komercyjnych takich jak Adobe Photoshop czy Adobe Illustrator.

 

Więcej szczegółów odnośnie lokalizacji, terminów i cen

3d

3D

(8-16 lat)

W dzisiejszym cyfrowym świecie coraz większego znaczenia nabiera szeroko pojęta grafika 3D. Kurs modelowania i druku 3D ma przybliżyć młodym osobom tę prężnie rozwijającą się dziedzinę. W trakcie zajęć dzieci zobaczą, jak wygląda i działa drukarka 3D Zortrax, dowiedzą się, jak przygotowywać projekty do druku oraz gdzie wykorzystywane są druk i grafika 3D. Korzystając z programów Tinkercad oraz Wings 3D uczestnicy za pomocą prostych brył geometrycznych stworzą swoje pierwsze modele przestrzenne, które następnie będą modyfikować poprzez nakładanie tekstur i coraz bardziej złożone operacje wektorowe. Po ukończeniu kursu podstawowego, starsi uczestnicy mogą rozwijać dalej swoje zdolności na bazie programu Blender. Środowisko pozwala na budowanie najbardziej skomplikowanych układów. Kursanci dowiedzą się w jaki sposób ustawiać na scenie światło, tworzyć rendery, a także jak wprawiać poszczególne elementy w ruch, tworząc animacje. Zajęcia rozwijają wyobraźnię przestrzenną i zdolność analitycznego myślenia, a także pomagają skupiać uwagę i rozwiązywać kolejne problemy logiczne.

 

Więcej szczegółów odnośnie lokalizacji, terminów i cen

3d
Majsterkowanie

Majsterkowanie

(6-14 lat)

Majsterkowanie to warsztaty, na których dzieci tworzą m.in. zabawki, przedmioty codziennego użytku przy użyciu odpowiednich narzędzi, drewna i innych materiałów wykończeniowych. W trakcie zajęć pod okiem odpowiedzialnych instruktorów KreaTech dzieci projektują i tworzą własne prace. Warsztaty mogą mieć charakter jednorazowy, okazjonalny lub cykliczny.

Każde zajęcia przynoszą nowe wyzwania rozwijające wyobraźnię przestrzennej i zdolności manualne ale także uczą współpracy.

Zajęcia okazjonalne/ świąteczne

W trakcie pokazowych zajęć tworzymy unikatowe pamiątki przy pomocy drewna i narzędzi ale także odpowiednich materiałów wykończeniowych np. tworzenie i ozdabiania skrzyni na skarby. Na specjalnych zajęciach tematycznych wykonujemy m. in. bożonarodzeniowe ozdoby choinkowe, prezenty na Dzień Matki, walentynkowe podarunki. Kursanci mają zapewniony dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi i materiałów, które są dostosowane do wieku uczestników.

Zajęcia cykliczne

Zajęcia cykliczne dla kreatywnych dzieci zainteresowanych rzemiosłem artystycznym i pragną rozwijać zdolności majsterkowania. Nie są to jednak zwykłe zajęcia plastyczne. W trakcie kursu uczestnicy będą ręcznie wykonywać różnego rodzaju przedmioty przy użyciu unikatowych technik zdobniczych.

Kurs niezwykle rozwija zmysł artystyczny i wyobraźnię. Nabyte zdolności nie tylko pozwalają na wykonywanie podobnych ozdób we własnym domu, ale także rozbudzają kreatywność i pozwalają na urzeczywistnianie własnych wyobrażeń.

Wykorzystywane techniki są dostosowane do wieku uczestników, zajęcia są przeprowadzone w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze.

 

Lokalizacje: Zajęcia w wybranych ośrodkach edukacyjnych na terenie Małopolski

handmade

Handmade

Zajęcia okazjonalne/ świąteczne

W trakcie pokazowych zajęć tworzymy unikatowe pamiątki, jak na przykład koszulki własnego projektu, a na specjalnych zajęciach tematycznych wykonujemy m. in. bożonarodzeniowe ozdoby choinkowe, prezenty na Dzień Matki, walentynkowe podarunki. Kursanci mają zapewniony dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi i materiałów, które są dostosowane do wieku uczestników.

Zajęcia cykliczne

Zajęcia cykliczne dla kreatywnych dzieci zainteresowanych rzemiosłem artystycznym i pragną rozwijać zdolności manualne. Nie są to jednak zwykłe zajęcia plastyczne. W trakcie kursu uczestnicy będą ręcznie wykonywać różnego rodzaju przedmioty przy użyciu unikatowych technik zdobniczych.

Dzieci dowiedzą się jak zrobić oryginalną biżuterię z kolorowych koralików lub metodą sutaszu, ozdobne szkatułki, poduszki, obrazki przestrzenne. Pokażemy niecodzienne techniki artystyczne, a także poruszymy zagadnienia związane z estetyką, łączeniem różnych materiałów i metod artystycznych.

Kurs niezwykle rozwija zmysł artystyczny i wyobraźnię. Nabyte zdolności nie tylko pozwalają na wykonywanie podobnych ozdób we własnym domu, ale także rozbudzają kreatywność i pozwalają na urzeczywistnianie własnych wyobrażeń.

Wykorzystywane techniki są dostosowane do wieku uczestników, zajęcia są przeprowadzone w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze.

Lokalizacje: Zajęcia w wybranych ośrodkach edukacyjnych na terenie Małopolski

handmade
Nauka z Lego

Nauka dla najmłodszych

(2 – 5 lat)

Twórcza zabawa  pozwalająca maluszkom odkrywać świat i rozwijać się przy pomocy bezpiecznych, ponadwymiarowych klocków Soft oraz  zestawów LEGO Education, dzięki którym najmłodsi uczą się nazywać kolejne obiekty i opowiadać o świecie.  Dzieci rozwijają zdolności poznawcze, manualne i zaczynają rozumieć otaczającą je rzeczywistość.

Zajęcia powstałe z myślą o najmłodszych dzieciach, które dopiero zaczynają odkrywać świat. Twórcza zabawa pozwala maluszkom rozwijać się przy pomocy bezpiecznych, ponadwymiarowych klocków LEGO Soft, a także specjalnych zestawów LEGO Education, uczących opowiadania o otaczającym świecie.

Dziecko, które dopiero zaczyna przyswajać podstawowe zdolności, pod okiem instruktora odtwarza rzeczywistość i uczy się nazywać kolejne obiekty. Zajęcia wpływają korzystnie na koordynację wzrokowo-ruchową, rozwijają wyobraźnię i rozbudzają ciekawość.

Podczas zajęć dzieci przy pomocy instruktora  na podstawie tematycznie     wybranych kart inspiracji budują zadane obiekty, nazywają je i uczą się opowiadać o nich. Kolejne spotkania to coraz bardziej złożone ćwiczenia, nauka komunikacji i rozwiązywanie łamigłówek.

Mali uczestnicy nabywają zdolności językowych i ćwiczą pamięć. Dzięki wsparciu instruktora zaczynają lepiej rozumieć świat, uczą się wyrażać swoje emocje i potrzeby. Forma zajęć przypomina podróż przez kolejne fascynujące światy pełne kolorów i nowych wrażeń. Oparte na prostych dialogach i czynnościach zabawy w naturalny sposób przyspieszają rozwój dziecka.

 

Lokalizacje: Zajęcia w wybranych ośrodkach edukacyjnych na terenie Małopolski

japoński (1)

Język Japoński

Jednym z krajów, który przoduje w dziedzinach związanych z nowoczesnymi kierunkami jest Japonia. Kraj kwitnącej wiśni jest stolicą innowacyjności, a język japoński to język nowych technologii. Mając to na uwadze, stworzyliśmy nowatorskie zajęcia z języka japońskiego.

Warsztaty pokazowe -uczestnicy nauczą się pisać swoje imię po japońsku, spotkają się z samurajem, wezmą udział we wspólnych zabawach inspirowanych z Japonią. Forma zajęć jest dopasowana do wieku uczestników.

Warsztaty cykliczne to idealny sposób na naukę języka japońskiego oraz poznawanie kultury japońskiej. Kim byli samurajowie? Dlaczego dla Japończyków tak ważna jest etykieta? Jakie niezwykłe dla nas zwyczaje są   codziennością dla mieszkańców Japonii? Już po kilku lekcjach kursanci będą w stanie odpowiedzieć na te i inne pytania.

Nauka języka połączona jest z elementami tradycyjnej kaligrafii japońskiej, pokazami strojów ludowych, podstawami origami. Dzięki temu poznawanie nowej mowy staje się fascynującą podróżą do Azji.

Najmłodsi poznają Japonię w trakcie wielu przyjaznych gier i zabaw. Starsi mogą liczyć na efektywną i szybką naukę języka nowych technologii, a zdobyte wiadomości szybko utrwalą w trakcie praktycznych ćwiczeń.

 

Lokalizacje: Zajęcia w wybranych ośrodkach edukacyjnych na terenie Małopolski

japoński (1)
Kreatywna Sobota

Kreatywne soboty

Dzień KREATYWNEJ TECHNOLOGII  to niezwykła propozycja, która zainteresuje każdego młodego inżyniera. Nie ma lepszego sposobu na rozbudzenie pasji do nowoczesnych technologii niż pełne wrażeń zajęcia, podczas których udowadniamy, że zabawa to świetny sposób na naukę.

Dzień KREATYWNEJ TECHNOLOGII: -robotyka ? elektronika ? projektowanie i druk 3D

Zajęcia odbywające się cyklicznie ale istnieje możliwość przyjścia na pojedyncze zajęcia.

 

Więcej szczegółów odnośnie lokalizacji, terminów i cen

wakacje

Półkolonie

Tydzień ferii/wakacji będzie niesamowitą przygodą i możliwością poznania różnorodnych zajęć  połączonych z zabawą zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Dzieci zachowają nie tylko wspaniałe wspomnienia ale i pamiątki w postaci zdjęć, dyplomu, własnoręcznie zaprojektowanej koszulki, gadżetu 3D oraz np. biżuterii (dziewczynki). Ponadto konkursy z nagrodami.

 

Program półkolonii może się różnić w zależności od wybranego terminu i tematu. Szczegółowy opis oraz zapisy w zakładce PÓŁKOLONIE

 

Ferie/Wakacje KREATYWNEJ TECHNOLOGII:

Podczas tych zajęć dzieci będą  konstruować i programować roboty, brać udział w grze turniejowej z robotyki, poznają podstawy elektroniki, zrobią projekt graficzny, który zostanie wydrukowany w 3D a także będą miały okazję wejść w świat Japonii, która słynie z największego rozwoju technologii.

 

Ferie/Wakacje KREATYWNEGO PROJEKTOWANIA:

W trakcie tych zajęć dzieci poznają  podstawy rysunku i projektowania graficznego.  Będą mogły zrobić  własnoręcznie niepowtarzalną biżuterię,    projekt graficzny na koszulkę a także projekt do  druku 3D. Ponadto poznają zasady fotografii i wezmą udział w sesji fotograficznej. Do wyboru będą  miały okazję wejść w świat Japonii.

Dodatkowo oferujemy drugie śniadanie, dwu daniowy obiad, podwieczorek a także ubezpieczenie NNW.

Nasze półkolonie organizowane są w Centrum Kreatywnej Technologii w Krakowie oraz na terenie całej Małopolski. Staramy się cały czas urozmaicać nasze zajęcia poprzez nowe atrakcje oraz tematy przewodnie takie jak np.

Przygoda z Wall-Em

Gwiezdna Przygoda

Wakacje odkrywców: Wyprawa Safari

Wakacje odkrywców: Podwodna Żegluga

Ferie/Wakacje z Minecraftem

 

Więcej szczegółów odnośnie lokalizacji, terminów i cen

wakacje
Urodziny

Urodziny

Szukasz oryginalnego pomysłu na przyjęcie urodzinowe dla Twojego dziecka? Odwiedź Centrum Kreatywnej Technologii!

Jak wyglądają urodziny w CKT?

Podczas przyjęcia wykwalifikowani instruktorzy KreaTech zabiorą solenizanta i wszystkich małych gości w niezwykłą podróż do świata nowoczesnych technologii. W trakcie spotkania kładziemy nacisk na integrację wśród dzieci, wspólną zabawę i rozrywkę. To także spora dawka pożytecznej wiedzy, którą przemycamy w trakcie wspólnej przygody np. z robotami. Tematy urodzin zarówno dla chłopców jak i dziewczyn.

W trakcie urodzin przewidziany jest czas na tort i poczęstunek.

 

Oprócz standardowej oferty, realizujemy także przyjęcia o tematyce przygotowanej specjalnie dla solenizanta i gości w różnym wieku. Takie przyjęcia wyceniane są indywidualnie.

Istnieje także możliwość zorganizowania danych urodzin (np. turniej robotów) w danej tematyce (np. przystosowując wystrój Sali do zainteresowań solenizanta). Tematy, lokalizacja i czas trwania urodzin możemy modyfikować, by dopasować je do potrzeb Państwa i Waszych pociech.

 

Tematy urodzin:

 

Kolorowe spiralki (4-7 lat) Turniej robotów (8-12 lat)
Mały konstruktor  (5-7 lat) Konstruktor Mindstorms (8-12 lat)
Gwiezdne wojny WeDo (5-7 lat) Przygoda z klockami lego (8-12 lat)
Robo-ZOO (5-7 lat) Gwiezdne wojny EV3D4 (8-12 lat)
Świat Księżniczek (5-8 lat) Kreatywne Projektowanie (8-12 lat)